Kränzle - vysokotlaké čističe Profi-Jet benzínové přenosné (výkon 2,5 až 3,3 kW)

Kränzle
Čistič Studenovodní Benzínový do 4 kW
Kränzle - vysokotlaké čističe Profi-Jet benzínové přenosné (výkon 2,5 až 3,3 kW) Vysokotlaké čističe série Kränzle Profi-Jet přenosné s vynikajícími benzínovými motory Honda jsou výkonné profesionální čističe, disponující tlakem 150 až 200 barů při průtoku vody 10 až 13 L/min (600 až 780 L/h). Se spolehlivými výkonnými motory Honda GX160 LX a Honda GX200 LX s integrovanou pojistkou pro případ nedostatku oleje.
Vysokotlaké čističe Kränzle ProfiJet Honda akce

Kränzle - vysokotlaké čističe série Profi-Jet Honda přenosné

  • přenosné provedení

  • nezávislý provoz na elektrické síti

  • možnost nasávání vody ze samostatné nádrže

  • plynule regulovatelný pracovní tlak

  • benzínové spalovací motory Honda GX160 LX a Honda GX200 LX s jednoduchým servisem a integrovanou pojistkou při nedostatku oleje

  • 10 m vysokotlaká hadice

  • bezpečnostní pistole M2000

  • plochá tryska s regulací a trubkou z ušlechtilé ocele

  • rotační tryska s trubkou z ušlechtilé ocele (u Profi-Jet B10/200)

BYPASSOVÝ PROVOZ

Všechny vysokotlaké čisticí přístroje přepnou po zavření bezpečnostní vypínací pistole do obtokového režimu se sníženým tlakem. Voda bude v oběhu čerpána zbytkovým tlakem cca 10 barů. Modely se systémem Total-Stop v tomto případě vypnou motor. Vysokotlaké čerpadlo a pohon sníží tlak, což vede k podstatnému zvýšení životnosti a k úspoře energie.

 

ZABEZPEČENÍ PROTI BĚHU NA SUCHO A SYSTÉM ZPĚTNÉHO VEDENÍ NETĚSNOSTÍ

Všechny vysokotlaké čisticí přístroje jsou vybaveny tkaninovou manžetou a teflonovografitovým. Vynikající kluzné vlastnosti teflon-grafitu snižují odpor tření a tím i teploty v přístroji. Proto mohou přístoje kratší dobu běžet bez vody, aniž by došlo k poškození. Vodní polštář mezi těsnicími systémy plunžrů zabrání tomu, aby se nasávaný vzduch mohl dostat k těsnění čerpadla.

 

KVALITNÍ MOSAZNÁ HLAVA ČERPADLA

Hlava čerpadla je vyrobena ze speciální kované mosazi.

 

KERAMICKÉ PÍSTY Z NEREZOVÉ OCELI

Keramikou potažené písty (plunžry) z nerezové oceli tvoří srdce našich vyspělých vysokotlakých čističů. Včetně systému zpětného vedení průsaku.

 

Inovace na všech úrovních

výsledná vysoká kvalita

Vlastní výzkum a vývoj je základním kamenem a současně hnacím motorem strategie inovací společnosti Kränzle. Zkušení pracovníci denně pracují na nových řešeních, která přinášejí uživatelům na celém světě výhody spojené s výkonem při čištění, bezpečností, spolehlivostí a
manipulací.


Rozhodnutím se pro značku Kränzle znamená získat vždy moderní promyšlený vysokotlaký čisticí přístroj s technickými přednostmi, které jsou ve všech ohledech naprosto přesvědčivé.
Řada těchto technických detailů jsou inovace, které pocházejí z konstrukčních a výrobních podniků Kränzle v Illertissenu (Bavorsko).

Špičková kvalita je nekompromisní a jasně formulovaný požadavek značky, ať už ve výběru speciálních kovaných mosazí pro hlavy vysokotlakých čerpadel nebo keramických vrstev na pístech čerpadel. Podnik a výrobní rešení rozvíjí firma Kränzle neustále na základě takových hodnot, jakými jsou kvalita, flexibilita a inovace. Společnost Kränzle byla založena v roce 1974 a postupně se stala světovým vizionářem v oblasti kvality čisticích strojů.

Z nejvyšší kvality Made in Germany, suverénního čisticího výkonu a mimořádně dlouhé životnosti profitují ve výsledku uživatelé.

Vysokotlaké čističe Kränzle ProfiJet Honda obrázek stroje
vysokotlaké čističe Kranzle ProfiJet Honda

Navigace

Další informace a ceny studenovodních vysokotlakých čističů naleznete ZDE.

S výběrem vhodného vysokotlakého čističe Vám rádi pomůžeme.

Volejte kdykoliv tel. 603 165 979.