Kränzle - vysokotlaké čističe série Bully (výkon 5 kW)

Kränzle
Čistič Studenovodní ~230 V ~400 V do 8 kW
Kränzle - vysokotlaké čističe série Bully (výkon 5 kW) Vysokotlaké čističe série Kränzle Bully jsou výkonné profesionální čisticí stroje na podvozku s profi výbavou, u kterých je kladen důraz na nejvyšší kvalitu a vysoký čisticí výkon. Disponují tlakem 160 až 180 barů a průtokem vody 16 až 19 L/min. (960 až 1140 L/h). Použity jsou zde optimálně dimenzované pomaluběžné elektromotory 1400 ot./min., které poskytují vysoký výkon a zajišťují dlouhou životnost vysokotlakých čističů. V základní výbavě je 10m hadice nebo navíjecí buben s 15m hadicí, která zvětšuje akční rádius čištění bez nutnosti manipulace se strojem.
vysokotlaký čistič Kränzle Bully

Vysokotlaké čističe Kränzle bully 980, bully 1180, bully 1000

 • Kompaktní a místo spořící přístupná forma
 • Extrémně stabilní a robustní šasi Roto-Mold
 • Podvozek vhodný pro pohyb v terénu a po schodech
 • Jednoduchá a příjemná obsluha
 • Plynule regulovatelný pracovní tlak
 • Integrovaný buben pro navinutí hadice se sklopnou klikou s 15m vysokotlakou hadicí
 • 7,5 m připojovacího kabelu s možností navinutí
 • Bezpečnostní vypínací pistole se systémem rychlospojek
 • Nástavec s rotační tryskou s rychlospojkou a trubkou z nerezové oceli
 • Nástavec s plochou tryskou s rychlospojkou a trubkou z nerezové oceli
 • Držák pro bezpečnostní vypínací pistoli a trysky
 • Systém Total-Stop pro odlehčení vysokotlakého čerpadla
 • Ochranný rám

BYPASSOVÝ PROVOZ

Všechny vysokotlaké čisticí přístroje přepnou po zavření bezpečnostní vypínací pistole do obtokového režimu se sníženým tlakem. Voda bude v oběhu čerpána zbytkovým tlakem cca 10 barů. Modely se systémem Total-Stop v tomto případě vypnou motor. Vysokotlaké čerpadlo a pohon sníží tlak, což vede k podstatnému zvýšení životnosti a k úspoře energie.

 

ZABEZPEČENÍ PROTI BĚHU NA SUCHO A SYSTÉM ZPĚTNÉHO VEDENÍ NETĚSNOSTÍ

Všechny vysokotlaké čisticí přístroje jsou vybaveny tkaninovou manžetou a teflonovografitovým. Vynikající kluzné vlastnosti teflon-grafitu snižují odpor tření a tím i teploty v přístroji. Proto mohou přístoje kratší dobu běžet bez vody, aniž by došlo k poškození. Vodní polštář mezi těsnicími systémy plunžrů zabrání tomu, aby se nasávaný vzduch mohl dostat k těsnění čerpadla.

 

KVALITNÍ MOSAZNÁ HLAVA ČERPADLA

Hlava čerpadla je vyrobena ze speciální kované mosazi.

 

KERAMICKÉ PÍSTY Z NEREZOVÉ OCELI

Keramikou potažené písty (plunžry) z nerezové oceli tvoří srdce našich vyspělých vysokotlakých čističů. Včetně systému zpětného vedení průsaku.


VÝKONNÝ MOTOR S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ

Optimálně dimenzovaný pomaluběžný motor s obvyklou kvalitou Kränzle pro vysoký výkon a dlouhou životnost vysokotlakého čističe.

Inovace na všech úrovních

výsledná vysoká kvalita

Vlastní výzkum a vývoj je základním kamenem a současně hnacím motorem strategie inovací společnosti Kränzle. Zkušení pracovníci denně pracují na nových řešeních, která přinášejí uživatelům na celém světě výhody spojené s výkonem při čištění, bezpečností, spolehlivostí a
manipulací.


Rozhodnutím se pro značku Kränzle znamená získat vždy moderní promyšlený vysokotlaký čisticí přístroj s technickými přednostmi, které jsou ve všech ohledech naprosto přesvědčivé.
Řada těchto technických detailů jsou inovace, které pocházejí z konstrukčních a výrobních podniků Kränzle v Illertissenu (Bavorsko).

Špičková kvalita je nekompromisní a jasně formulovaný požadavek značky, ať už ve výběru speciálních kovaných mosazí pro hlavy vysokotlakých čerpadel nebo keramických vrstev na pístech čerpadel. Podnik a výrobní rešení rozvíjí firma Kränzle neustále na základě takových hodnot, jakými jsou kvalita, flexibilita a inovace. Společnost Kränzle byla založena v roce 1974 a postupně se stala světovým vizionářem v oblasti kvality čisticích strojů.

Z nejvyšší kvality Made in Germany, suverénního čisticího výkonu a mimořádně dlouhé životnosti profitují ve výsledku uživatelé.

vysokotlaké čističe Kränzle Bully popis
vysokotlaké čističe Kränzle Bully

Další informace a ceny studenovodních vysokotlakých čističů naleznete ZDE.

S výběrem vhodného vysokotlakého čističe Vám rádi pomůžeme.

Volejte kdykoliv tel. 603 165 979.