Kränzle - vysokotlaké čističe K 1152 TS T (výkon 2 kW)

Kränzle
Čistič Studenovodní ~230 V do 4 kW
Kränzle - vysokotlaké čističe K 1152 TS T (výkon 2 kW) Nové profesionální vysokotlaké čističe Kränzle K 1152 TS T na podvozku jsou malé a silné profesionální čističe za atraktivní cenu. S optimalizovanými parametry tlaku 130 bar a průtoku vody 10 l/min (600 L/h) jsou čističe série K 1152 připraveny odvést náročnou práci. Tyto vysokotlaké čističe jsou vyrobeny, stejně jako všechny čističe Kränzle, z ušlechtilých materiálů s důrazem na nejvyšší kvalitu, spolehlivost a výkon.
 
Vysokotlaké čističe Kränzle K 1152 TST

Vysokotlaké čističe řady Kränzle K 1152 TS T

Profesionální kvalita a výkon za neuvěřitelně příznivou cenu!

  • Jednodílné šasi Roto-Mold zajištuje extrémní stabilitu a robustnost

  • Podvozek vhodný pro pohyb v terénu i po schodech

  • Rotační keramická tryska s trubkou z ušlechtilé oceli (K 1152 TS T), tryska Vario-Jet s trubkou z ušlechtilé oceli a plynule nastavitelným paprskem, společně s možností aktivace přisávání čisticího přípravku.

  • Integrovaný buben pro navinutí hadice se sklopnou klikou (K 1152 TS T)

  • Pouzdro pro bezpečnostní vypínací pistoli a trysky

  • Plynule regulovatelný pracovní tlak

  • Systém Total-Stop

  • Easy-Start

 

KVALITNÍ MOSAZNÁ HLAVA ČERPADLA

Hlava čerpadla je vyrobena ze speciální kované mosazi.

 

KERAMICKÉ PÍSTY Z NEREZOVÉ OCELI

Keramikou potažené písty (plunžry) z nerezové oceli tvoří srdce našich vyspělých vysokotlakých čističů. Včetně systému zpětného vedení průsaku.


VÝKONNÝ MOTOR S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ

Optimálně dimenzovaný motor s obvyklou kvalitou Kränzle pro vysoký výkon a dlouhou životnost.

 

Inovace na všech úrovních

výsledná vysoká kvalita

Vlastní výzkum a vývoj je základním kamenem a současně hnacím motorem strategie inovací společnosti Kränzle. Zkušení pracovníci denně pracují na nových řešeních, která přinášejí uživatelům na celém světě výhody spojené s výkonem při čištění, bezpečností, spolehlivostí a
manipulací.


Rozhodnutím se pro značku Kränzle znamená získat vždy moderní promyšlený vysokotlaký čisticí přístroj s technickými přednostmi, které jsou ve všech ohledech naprosto přesvědčivé.
Řada těchto technických detailů jsou inovace, které pocházejí z konstrukčních a výrobních podniků Kränzle v Illertissenu (Bavorsko).

Špičková kvalita je nekompromisní a jasně formulovaný požadavek značky, ať už ve výběru speciálních kovaných mosazí pro hlavy vysokotlakých čerpadel nebo keramických vrstev na pístech čerpadel. Podnik a výrobní rešení rozvíjí firma Kränzle neustále na základě takových hodnot, jakými jsou kvalita, flexibilita a inovace. Společnost Kränzle byla založena v roce 1974 a postupně se stala světovým vizionářem v oblasti kvality čisticích strojů.

Z nejvyšší kvality Made in Germany, suverénního čisticího výkonu a mimořádně dlouhé životnosti profitují ve výsledku uživatelé.

Vysokotlaké čističe Kränzle K 1152 TS T
Technické parametry vysokotlakých čističů Kränzle K 1152 TS T

Navigace

Další informace a ceny studenovodních vysokotlakých čističů naleznete ZDE.

S výběrem vhodného vysokotlakého čističe Vám rádi pomůžeme.

Volejte kdykoliv tel. 603 165 979.