Kränzle - vysokotlaké čističe série K 2000 (výkon 2,4 až 2,6 kW)

Kränzle
Čistič Studenovodní ~230 V ~400 V do 4 kW
Kränzle - vysokotlaké čističe série K 2000 (výkon 2,4 až 2,6 kW) Vysokotlaké čističe série Kränzle K 2000 je řada výkonných a robustních profesionálních čisticích strojů s tlakem 140 až 180 bar a průtokem vody 8 až 12 L/min, u kterých je kladen důraz na nejvyšší kvalitu a vysoký čisticí výkon. Použity jsou zde optimálně dimenzované pomaluběžné elektromotory 1400 ot./min., které poskytují vysoký výkon a zajišťují dlouhou životnost vysokotlakých čističů. Tato série je vybavena systémem Total-Stop, kde se při zavření bezpečnostní vypínací pistole okamžitě vypne motor vysokotlakého čističe. To zajistí snížení tlaku vysokotlakého čerpadla, úsporu elektrické energie a prodloužení životnosti vysokotlakých strojů.
vysokotlaké čističe K 2000 použití

Vysokotlaké čističe série Kränzle K 2000

  • Jednodílné šasi Roto-Mold zajištuje extrémní stabilitu a robustnost

  • Podvozek vhodný pro pohyb v terénu i po schodech

  • Integrovaný buben pro navinutí hadice se sklopnou klikou (TS T)

  • 5 m připojovacího kabelu s možností navinutí

  • Rotační keramická tryska s trubkou z ušlechtilé oceli, tryska Vario-Jet s trubkou z ušlechtilé oceli s plynule nastavitelným paprskem od bodového po plochý

  • Držák pro bezpečnostní vypínací pistoli a trysky

  • Přisávání čisticích prostředků

  • Plynule regulovatelný pracovní tlak

  • Systém Total-Stop

 

KVALITNÍ MOSAZNÁ HLAVA ČERPADLA

Hlava čerpadla je vyrobena ze speciální kované mosazi.

 

KERAMICKÉ PÍSTY Z NEREZOVÉ OCELI

Keramikou potažené písty (plunžry) z nerezové oceli tvoří srdce našich vyspělých vysokotlakých čističů. Včetně systému zpětného vedení průsaku.


VÝKONNÝ MOTOR S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ

Optimálně dimenzovaný motor s obvyklou kvalitou Kränzle pro vysoký výkon a dlouhou životnost.

Inovace na všech úrovních

výsledná vysoká kvalita

Vlastní výzkum a vývoj je základním kamenem a současně hnacím motorem strategie inovací společnosti Kränzle. Zkušení pracovníci denně pracují na nových řešeních, která přinášejí uživatelům na celém světě výhody spojené s výkonem při čištění, bezpečností, spolehlivostí a
manipulací.


Rozhodnutím se pro značku Kränzle znamená získat vždy moderní promyšlený vysokotlaký čisticí přístroj s technickými přednostmi, které jsou ve všech ohledech naprosto přesvědčivé.
Řada těchto technických detailů jsou inovace, které pocházejí z konstrukčních a výrobních podniků Kränzle v Illertissenu (Bavorsko).

Špičková kvalita je nekompromisní a jasně formulovaný požadavek značky, ať už ve výběru speciálních kovaných mosazí pro hlavy vysokotlakých čerpadel nebo keramických vrstev na pístech čerpadel. Podnik a výrobní rešení rozvíjí firma Kränzle neustále na základě takových hodnot, jakými jsou kvalita, flexibilita a inovace. Společnost Kränzle byla založena v roce 1974 a postupně se stala světovým vizionářem v oblasti kvality čisticích strojů.

Z nejvyšší kvality Made in Germany, suverénního čisticího výkonu a mimořádně dlouhé životnosti profitují ve výsledku uživatelé.

Vysokotlaký čistič Kränzle K 2000
Vysokotlaké čističe Kränzle K 2000 tabulka

Další informace a ceny studenovodních vysokotlakých čističů naleznete ZDE.

S výběrem vhodného vysokotlakého čističe Vám rádi pomůžeme.

Volejte kdykoliv tel. 603 165 979.