Kränzle - vysokotlaké čističe série Kränzle LX (7,5 kW)

Kränzle
Čistič Studenovodní ~400 V do 8 kW
Kränzle - vysokotlaké čističe série Kränzle LX (7,5 kW) Vysokotlaké čističe a agregáty série Kränzle LX jsou extra výkonné profesionální čističe na čtyřkolém podvozku u kterých je kladen důraz na nejvyšší kvalitu a obrovský čisticí výkon. Disponují tlakem 130 až 150 barů při průtočném množstvím vody 32 až 42 L/min (1920 až 2490 L/h). Optimálně dimenzované pomaluběžné elektrické motory se 1.400 ot./min jsou určeny pro vysoký výkon a zajišťují dlouhou životnost vysokotlakého čističe. Snadné a zcela bezpečné připojení bezpečnostní vypínací pistole s tryskou zajistí rychlovýměnný nástrčný systém s komponenty z kalené ušlechtilé oceli. V základní výbavě je navíjecí buben až s 20m hadicí, která zvětšuje akční rádius čištění bez nutnosti manipulace se strojem. Navíjecí buben usnadňuje práci s hadicí a zkracuje čas při přípravě a úklidu vysokotlakého čističe.
Vysokotlaké čističe Kränzle LX akce

Vysokotlaké čističe Kränzle LX 2000 - LX 2500

 • Podvozek z robustního ocelového rámu

 • Podvozek vhodný pro pohyb v terénu

 • Velká kola se širokými pneumatikami z plné gumy

 • Integrovaná ochrana proti nárazu

 • Elektrorozvodná skřínka s krytem z ušlechtilé oceli

 • Ochrana proti přehřátí

 • Speciální elektromotor pro provoz pod 16 A jističem

 • Nadproudová ochrana

 • Plynulá regulace tlaku vysokotlaké vody

 • Odolná excentrická brzda

 • Navíjecí buben s 20 m vysokotlakou hadicí z ocelové tkaniny

 • Tyskový nástavec, pistole a hadice s rychlospojkovým systémem

Inovace na všech úrovních

výsledná vysoká kvalita

Vlastní výzkum a vývoj je základním kamenem a současně hnacím motorem strategie inovací společnosti Kränzle. Zkušení pracovníci denně pracují na nových řešeních, která přinášejí uživatelům na celém světě výhody spojené s výkonem při čištění, bezpečností, spolehlivostí a
manipulací.


Rozhodnutím se pro značku Kränzle znamená získat vždy moderní promyšlený vysokotlaký čisticí přístroj s technickými přednostmi, které jsou ve všech ohledech naprosto přesvědčivé.
Řada těchto technických detailů jsou inovace, které pocházejí z konstrukčních a výrobních podniků Kränzle v Illertissenu (Bavorsko).

Špičková kvalita je nekompromisní a jasně formulovaný požadavek značky, ať už ve výběru speciálních kovaných mosazí pro hlavy vysokotlakých čerpadel nebo keramických vrstev na pístech čerpadel. Podnik a výrobní rešení rozvíjí firma Kränzle neustále na základě takových hodnot, jakými jsou kvalita, flexibilita a inovace. Společnost Kränzle byla založena v roce 1974 a postupně se stala světovým vizionářem v oblasti kvality čisticích strojů.

Z nejvyšší kvality Made in Germany, suverénního čisticího výkonu a mimořádně dlouhé životnosti profitují ve výsledku uživatelé.

Vysokotlaké čističe Kränzle LX katalog
Vysokotlaké čističe Kränzle LX tabulka parametrů

Další informace a ceny studenovodních vysokotlakých čističů naleznete ZDE.

S výběrem vhodného vysokotlakého čističe Vám rádi pomůžeme.

Volejte kdykoliv tel. 603 165 979.