Kränzle - vysokotlaké čističe série Kränzle Profi (výkon 2,5 až 3 kW)

Kränzle
Čistič Studenovodní ~230 V ~400 V do 4 kW
Kränzle - vysokotlaké čističe série Kränzle Profi (výkon 2,5 až 3 kW) Vysokotlaké čističe série Kränzle Profi je řada robustních profesionálních výkonných strojů na podvozku s profi výbavou, u kterých je kladen důraz na nejvyšší kvalitu a vysoký čisticí výkon. Disponují tlakem 140 až 170 barů a průtokem vody 8 až 12 L/min (480 až 720 L/h). Použity jsou zde optimálně dimenzované pomaluběžné elektromotory 1400 ot./min., které poskytují vysoký výkon a zajišťují dlouhou životnost vysokotlakých čističů. Tato série je vybavena systémem Total-Stop, kde se při zavření bezpečnostní vypínací pistole okamžitě vypne motor vysokotlakého čističe. To zajistí snížení tlaku vysokotlakého čerpadla, úsporu elektrické energie a prodloužení životnosti vysokotlakých strojů. V základní výbavě je navíjecí buben s 15m hadicí, která zvětšuje akční rádius pro čištění bez nutnosti manipulace se strojem.
Vysokotlaké čističe Kranzle Profi použití

Vysokotlaké čističe série Kränzle Profi

  • Jednodílné šasi Roto-Mold zajištuje extrémní stabilitu a robustnost

  • Podvozek vhodný pro pohyb v terénu i po schodech

  • Integrovaný buben pro navinutí hadice se sklopnou klikou

  • 5 m připojovacího kabelu s možností navinutí

  • Rotační tryska a plochá tryska s trubkou z ušlechtilé oceli

  • Pouzdro pro bezpečnostní vypínací pistoli a tryskové nástavce

  • Přisávání čisticích prostředků

  • Plynule regulovatelný pracovní tlak

  • Pomaluběžný motor 1400 ot./min., prodlužující životnost vysokotlakého čerpadla

  • Integrovaná nádrž na vodu, která do maximální míry zabraňuje poškození čerpadla, způsobené nedostatkem vody. Nádrž na vodu lze sejmout několika pohyby.

BYPASSOVÝ PROVOZ

Všechny vysokotlaké čisticí přístroje přepnou po zavření bezpečnostní vypínací pistole do obtokového režimu se sníženým tlakem. Voda bude v oběhu čerpána zbytkovým tlakem cca 10 barů. Modely se systémem Total-Stop v tomto případě vypnou motor. Vysokotlaké čerpadlo a pohon sníží tlak, což vede k podstatnému zvýšení životnosti a k úspoře energie.

 

ZABEZPEČENÍ PROTI BĚHU NA SUCHO A SYSTÉM ZPĚTNÉHO VEDENÍ NETĚSNOSTÍ

Všechny vysokotlaké čisticí přístroje jsou vybaveny tkaninovou manžetou a teflonovografitovým. Vynikající kluzné vlastnosti teflon-grafitu snižují odpor tření a tím i teploty v přístroji. Proto mohou přístoje kratší dobu běžet bez vody, aniž by došlo k poškození. Vodní polštář mezi těsnicími systémy plunžrů zabrání tomu, aby se nasávaný vzduch mohl dostat k těsnění čerpadla.

 

KVALITNÍ MOSAZNÁ HLAVA ČERPADLA

Hlava čerpadla je vyrobena ze speciální kované mosazi.

 

KERAMICKÉ PÍSTY Z NEREZOVÉ OCELI

Keramikou potažené písty (plunžry) z nerezové oceli tvoří srdce našich vyspělých vysokotlakých čističů. Včetně systému zpětného vedení průsaku.


VÝKONNÝ MOTOR S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ

Optimálně dimenzovaný pomaluběžný motor s obvyklou kvalitou Kränzle pro vysoký výkon a dlouhou životnost vysokotlakého čističe.

Inovace na všech úrovních

výsledná vysoká kvalita

Vlastní výzkum a vývoj je základním kamenem a současně hnacím motorem strategie inovací společnosti Kränzle. Zkušení pracovníci denně pracují na nových řešeních, která přinášejí uživatelům na celém světě výhody spojené s výkonem při čištění, bezpečností, spolehlivostí a
manipulací.


Rozhodnutím se pro značku Kränzle znamená získat vždy moderní promyšlený vysokotlaký čisticí přístroj s technickými přednostmi, které jsou ve všech ohledech naprosto přesvědčivé.
Řada těchto technických detailů jsou inovace, které pocházejí z konstrukčních a výrobních podniků Kränzle v Illertissenu (Bavorsko).

Špičková kvalita je nekompromisní a jasně formulovaný požadavek značky, ať už ve výběru speciálních kovaných mosazí pro hlavy vysokotlakých čerpadel nebo keramických vrstev na pístech čerpadel. Podnik a výrobní rešení rozvíjí firma Kränzle neustále na základě takových hodnot, jakými jsou kvalita, flexibilita a inovace. Společnost Kränzle byla založena v roce 1974 a postupně se stala světovým vizionářem v oblasti kvality čisticích strojů.

Z nejvyšší kvality Made in Germany, suverénního čisticího výkonu a mimořádně dlouhé životnosti profitují ve výsledku uživatelé.

vysokotlaký čistič Kränzle Profi
technické parametry vysokotlakých čističů Kränzle Profi

Další informace a ceny studenovodních vysokotlakých čističů naleznete ZDE.

S výběrem vhodného vysokotlakého čističe Vám rádi pomůžeme.

Volejte kdykoliv tel. 603 165 979.