Kränzle - vysokotlaké čističe série Kränzle Quadro střední (výkon 2,4 až 4 kW)

Kränzle
Čistič Studenovodní ~230 V ~400 V do 4 kW
Kränzle - vysokotlaké čističe série Kränzle Quadro střední (výkon 2,4 až 4 kW) Vysokotlaké čističe série Kränzle Quadro střední jsou výkonné profesionální čisticí stroje na podvozku s profi výbavou, u kterých je kladen důraz na nejvyšší kvalitu a vysoký čisticí výkon. Disponují tlakem 150 až 180 barů a průtokem vody 10 až 15 L/min. (600 až 900 L/h). Použity jsou zde optimálně dimenzované pomaluběžné elektromotory 1400 ot./min., které poskytují vysoký výkon a zajišťují dlouhou životnost vysokotlakých čističů. Tato série je vybavena systémem Total-Stop se zpožděným vypnutím motoru, kde se při zavření bezpečnostní vypínací pistole vypne motor vysokotlakého čističe. To zajistí snížení tlaku vysokotlakého čerpadla, úsporu elektrické energie a prodloužení životnosti vysokotlakých strojů. V základní výbavě je navíjecí buben až s 20m hadicí, která zvětšuje akční rádius čištění bez nutnosti manipulace se strojem.
vysokotlaký čistič kränzle quadro střední

Vysokotlaké čističe Kränzle Quadro střední

 • Podvozek vhodný pro pohyb v terénu, velká kola se širokými pneumatikami z plné gumy

 • Integrovaný buben pro navinutí hadice se sklopnou klikou s 15m nebo 20m vysokotlakou hadicí

 • 7,5 m připojovacího kabelu s možností navinutí (u 599 TS T: 5 m)

 • Rotační tryska a plochá tryska s trubkou z ušlechtilé oceli

 • Držák pro bezpečnostní vypínací pistoli a trysky

 • Ochrana proti nárazu vpředu a vzadu

 • Systém Total-Stop se zpožděným vypnutím motoru

 • Plynule regulovatelný pracovní tlak

 • Bezpečnostní vypínání

 • Nádrž na vodu

 • Nasávání čisticích prostředků

 • Blokovací brzda

 

BYPASSOVÝ PROVOZ

Všechny vysokotlaké čisticí přístroje přepnou po zavření bezpečnostní vypínací pistole do obtokového režimu se sníženým tlakem. Voda bude v oběhu čerpána zbytkovým tlakem cca 10 barů. Modely se systémem Total-Stop v tomto případě vypnou motor. Vysokotlaké čerpadlo a pohon sníží tlak, což vede k podstatnému zvýšení životnosti a k úspoře energie.

 

ZABEZPEČENÍ PROTI BĚHU NA SUCHO A SYSTÉM ZPĚTNÉHO VEDENÍ NETĚSNOSTÍ

Všechny vysokotlaké čisticí přístroje jsou vybaveny tkaninovou manžetou a teflonovografitovým. Vynikající kluzné vlastnosti teflon-grafitu snižují odpor tření a tím i teploty v přístroji. Proto mohou přístoje kratší dobu běžet bez vody, aniž by došlo k poškození. Vodní polštář mezi těsnicími systémy plunžrů zabrání tomu, aby se nasávaný vzduch mohl dostat k těsnění čerpadla.

 

NÁDRŽ NA VODU

Integrovaná nádrž na vodu (u strojů řady Profi, quadro a therm) slouží jako zásobní nádrž mezi rozvodnou sítí a vysokotlakým čerpadlem, což v maximální míře zabrání poškození čerpadla nedostatkem vody.

 

KVALITNÍ MOSAZNÁ HLAVA ČERPADLA

Hlava čerpadla je vyrobena ze speciální kované mosazi.

 

KERAMICKÉ PÍSTY Z NEREZOVÉ OCELI

Keramikou potažené písty (plunžry) z nerezové oceli tvoří srdce našich vyspělých vysokotlakých čističů. Včetně systému zpětného vedení průsaku.


VÝKONNÝ MOTOR S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ

Optimálně dimenzovaný pomaluběžný motor s obvyklou kvalitou Kränzle pro vysoký výkon a dlouhou životnost vysokotlakého čističe.

Inovace na všech úrovních

výsledná vysoká kvalita

Vlastní výzkum a vývoj je základním kamenem a současně hnacím motorem strategie inovací společnosti Kränzle. Zkušení pracovníci denně pracují na nových řešeních, která přinášejí uživatelům na celém světě výhody spojené s výkonem při čištění, bezpečností, spolehlivostí a
manipulací.


Rozhodnutím se pro značku Kränzle znamená získat vždy moderní promyšlený vysokotlaký čisticí přístroj s technickými přednostmi, které jsou ve všech ohledech naprosto přesvědčivé.
Řada těchto technických detailů jsou inovace, které pocházejí z konstrukčních a výrobních podniků Kränzle v Illertissenu (Bavorsko).

Špičková kvalita je nekompromisní a jasně formulovaný požadavek značky, ať už ve výběru speciálních kovaných mosazí pro hlavy vysokotlakých čerpadel nebo keramických vrstev na pístech čerpadel. Podnik a výrobní rešení rozvíjí firma Kränzle neustále na základě takových hodnot, jakými jsou kvalita, flexibilita a inovace. Společnost Kränzle byla založena v roce 1974 a postupně se stala světovým vizionářem v oblasti kvality čisticích strojů.

Z nejvyšší kvality Made in Germany, suverénního čisticího výkonu a mimořádně dlouhé životnosti profitují ve výsledku uživatelé.

vysokotlaké čističe Kränzle Quadro střední popis
vysokotlaké čističe Kränzle Quadro střední

Další informace a ceny studenovodních vysokotlakých čističů naleznete ZDE.

S výběrem vhodného vysokotlakého čističe Vám rádi pomůžeme.

Volejte kdykoliv tel. 603 165 979.