Kränzle - vysokotlaké čističe série Kränzle Quadro velké (výkon 5,5 kW)

Kränzle
Čistič Studenovodní ~400 V do 8 kW
Kränzle - vysokotlaké čističe série Kränzle Quadro velké (výkon 5,5 kW) Vysokotlaké čističe série Kränzle Quadro velké jsou velmi výkonné profesionální čističe na podvozku, u kterých je kladen důraz na nejvyšší kvalitu a vysoký čisticí výkon. Disponují tlakem 140 až 250 barů a průtokem vody 13,3 až 25 L/min (800 až 1500 L/h). Použity jsou zde optimálně dimenzované pomaluběžné elektromotory 1400 ot./min., které poskytují vysoký výkon a zajišťují dlouhou životnost vysokotlakých čističů. Tato série je vybavena systémem Total-Stop se zpožděným vypnutím motoru, kde se při zavření bezpečnostní vypínací pistole vypne motor vysokotlakého čističe. To zajistí snížení tlaku vysokotlakého čerpadla, úsporu elektrické energie a prodloužení životnosti vysokotlakých strojů. V základní výbavě je 10 m vysokotlaké hadice, nebo  navíjecí buben se sklopnou klikou (u verze TS T) s 20m hadicí, která výrazně zvětšuje akční rádius čištění bez nutnosti manipulace se strojem. Navíjecí buben usnadňuje práci s hadicí a zkracuje čas při přípravě a úklidu vysokotlakého čističe.
Vysokotlaké čističe Kränzle Quadro velké foto

Vysokotlaké čističe Kränzle Quadro velké

 • Podvozek vhodný pro pohyb v terénu, velká kola se širokými pneumatikami z plné gumy

 • Podvozek je možné volitelně dodat také v provedení z ušlechtilé oceli

 • 7,5 m připojovacího kabelu s možností navinutí

 • Bezpečnostní vysokotlaká pistole Starlet

 • Ergonomicky tvarované odnímatelné držadlo, volitelně dodávané v provedení z ušlechtilé oceli

 • Plochá tryska s trubkou z ušlechtilé oceli

 • Držák pro bezpečnostní vypínací pistoli a tryskové nástavce

 • Ochrana proti nárazu vpředu a vzadu

 • Systém Total-Stop se zpožděným vypnutím motoru

 • Bezpečnostní vypínání

 • Nádrž na vodu

 • Nasávání čisticích prostředků

 • Excentrická blokovací brzda

Série Kränzle velké Quadro TS T

 • Integrovaný buben pro navinutí 20 m hadice se sklopnou klikou

 • Rotační Turbo tryska

Série Kränzle velké Quadro TS

 • 10 m vysokotlaká hadice

 

ŠASI ROTO-MOLD

Přístroje K 1152 TS/TST, série K 2000, Profi, Quadro, bully a therm jsou vybaveny šasim Roto-Mold. Tento mimořádně pevný rám odolný proti deformaci, vyrobený z jedoho kusu materiálu maximalizuje stabilitu vysokotlakého čisticího přístroje. Motor a čerpadlo jsou v rámu dobře chráněny a jsou v bezpečí před vnějšími vlivy. Toto šasi společnosti Kränzle je prakticky nezničitelné.

 

BYPASSOVÝ PROVOZ

Všechny vysokotlaké čisticí přístroje přepnou po zavření bezpečnostní vypínací pistole do obtokového režimu se sníženým tlakem. Voda bude v oběhu čerpána zbytkovým tlakem cca 10 barů. Modely se systémem Total-Stop v tomto případě vypnou motor. Vysokotlaké čerpadlo a pohon sníží tlak, což vede k podstatnému zvýšení životnosti a k úspoře energie.

 

ZABEZPEČENÍ PROTI BĚHU NA SUCHO A SYSTÉM ZPĚTNÉHO VEDENÍ NETĚSNOSTÍ

Všechny vysokotlaké čisticí přístroje jsou vybaveny tkaninovou manžetou a teflonovografitovým. Vynikající kluzné vlastnosti teflon-grafitu snižují odpor tření a tím i teploty v přístroji. Proto mohou přístoje kratší dobu běžet bez vody, aniž by došlo k poškození. Vodní polštář mezi těsnicími systémy plunžrů zabrání tomu, aby se nasávaný vzduch mohl dostat k těsnění čerpadla.

 

NÁDRŽ NA VODU

Integrovaná nádrž na vodu (u strojů řady Profi, quadro a therm) slouží jako zásobní nádrž mezi rozvodnou sítí a vysokotlakým čerpadlem, což v maximální míře zabrání poškození čerpadla nedostatkem vody.

 

KVALITNÍ MOSAZNÁ HLAVA ČERPADLA

Hlava čerpadla je vyrobena ze speciální kované mosazi.

 

KERAMICKÉ PÍSTY Z NEREZOVÉ OCELI

Keramikou potažené písty (plunžry) z nerezové oceli tvoří srdce našich vyspělých vysokotlakých čističů. Včetně systému zpětného vedení průsaku.


VÝKONNÝ MOTOR S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ

Optimálně dimenzovaný pomaluběžný motor 1400 ot./min s obvyklou kvalitou Kränzle pro vysoký výkon a dlouhou životnost vysokotlakého čističe.

Inovace na všech úrovních

výsledná vysoká kvalita

Vlastní výzkum a vývoj je základním kamenem a současně hnacím motorem strategie inovací společnosti Kränzle. Zkušení pracovníci denně pracují na nových řešeních, která přinášejí uživatelům na celém světě výhody spojené s výkonem při čištění, bezpečností, spolehlivostí a
manipulací.


Rozhodnutím se pro značku Kränzle znamená získat vždy moderní promyšlený vysokotlaký čisticí přístroj s technickými přednostmi, které jsou ve všech ohledech naprosto přesvědčivé.
Řada těchto technických detailů jsou inovace, které pocházejí z konstrukčních a výrobních podniků Kränzle v Illertissenu (Bavorsko).

Špičková kvalita je nekompromisní a jasně formulovaný požadavek značky, ať už ve výběru speciálních kovaných mosazí pro hlavy vysokotlakých čerpadel nebo keramických vrstev na pístech čerpadel. Podnik a výrobní rešení rozvíjí firma Kränzle neustále na základě takových hodnot, jakými jsou kvalita, flexibilita a inovace. Společnost Kränzle byla založena v roce 1974 a postupně se stala světovým vizionářem v oblasti kvality čisticích strojů.

Z nejvyšší kvality Made in Germany, suverénního čisticího výkonu a mimořádně dlouhé životnosti profitují ve výsledku uživatelé.

Vysokotlaké čističe Kränzle Quadro velké prospekt

Quadro velké - Vodní výkon < 1000 l/h

Quadro velké - Vodní výkon < 1000 l/h

Quadro velké - Vodní výkon > 1000 l/h

Quadro velké - Vodní výkon > 1000 l/h

Další informace a ceny studenovodních vysokotlakých čističů naleznete ZDE.

S výběrem vhodného vysokotlakého čističe Vám rádi pomůžeme.

Volejte kdykoliv tel. 603 165 979.