Kränzle - vysokotlaké čističe série HD 122 (výkon 1 až 2,2 kW)

Kränzle
Čistič Studenovodní ~230 V do 4 kW
Kränzle - vysokotlaké čističe série HD 122 (výkon 1 až 2,2 kW) Nové přenosné vysokotlaké čističe Kränzle HD 122 jsou malé, ale silné profesionální čističe za atraktivní cenu. Tyto vysokotlaké čističe jsou vyrobeny, stejně jako všechny čističe Kränzle, z ušlechtilých materiálů s důrazem na nejvyšší kvalitu, spolehlivost a výkon. S optimalizovanými parametry tlaku 80 až 130 bar a průtoku vody 7 až 11 L/min (420 až 660L/h) jsou čističe série HD 122 připraveny odvést dobrou práci. Špičková kvalita se opírá o použití speciálních kovaných mosazí pro hlavy vysokotlakých čerpadel, keramických vrstev na pístech vysokotlakých čističů a nerezových ventilů. Od začátku klade firma Kränzle důraz na kvalitu svých produktů a dobrý čisticí výkon.
vysokotlaké čističe Kränzle HD 122

Vysokotlaké čističe řady Kränzle HD 122

Profesionální kvalita za neuvěřitelně příznivou cenu!

Kränzle přístroje jsou prvotřídní. Vyznačují se vysokou kvalitou výrobku, moderním vzhledem, ušlechtilými materiály, extrémně dlouhou životností a hospodárností. Pro vysokotlaké stroje Kränzle hovoří také ekologické aspekty - šetří vodu a elektrickou energii a to při maximálním pracovním tlaku a vysokém čistícím účinku, který je zajištěn optimálním poměrem tlaku a průtočného množstvím vody.

  • plynulá regulace tlaku

  • nové čtyřpólové elektromotory 1400 ot./min snižují hluk a optřebení (HD 7/122, HD 9/80 a HD 12/30)

  • nově nyní modely se systémem Total-Stop (HD 7/122 TS a HD 10/122 TS)

  • bezpečnostní vysokotlaká pistole M2000

  • vysokotlaká hadice 10m

  • základní tryska s prodloužením z nerezové oceli

  • rotační keramická tryska nebo Vario tryska s prodloužením z nerezové oceli

 

KVALITNÍ MOSAZNÁ HLAVA ČERPADLA

Hlava čerpadla je vyrobena ze speciální kované mosazi.

 

KERAMICKÉ PÍSTY Z NEREZOVÉ OCELI

Keramikou potažené písty (plunžry) z nerezové oceli tvoří srdce našich vyspělých vysokotlakých čističů. Včetně systému zpětného vedení průsaku.


VÝKONNÝ MOTOR S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ

Optimálně dimenzovaný motor s obvyklou kvalitou Kränzle pro vysoký výkon a dlouhou životnost.


 

NYNÍ JEŠTĚ LEPŠÍ!
NOVINKA: SYSTÉM TOTAL-STOP

Při zavření bezpečnostní vypínací pistole se motor vysokotlakého čističe okamžitě vypne. To zajistí:

  • Snížení tlaku vysokotlakého čerpadla
  • Úsporu energie
  • Prodloužení životnosti

Inovace na všech úrovních

výsledná vysoká kvalita

Vlastní výzkum a vývoj je základním kamenem a současně hnacím motorem strategie inovací společnosti Kränzle. Zkušení pracovníci denně pracují na nových řešeních, která přinášejí uživatelům na celém světě výhody spojené s výkonem při čištění, bezpečností, spolehlivostí a
manipulací.


Rozhodnutím se pro značku Kränzle znamená získat vždy moderní promyšlený vysokotlaký čisticí přístroj s technickými přednostmi, které jsou ve všech ohledech naprosto přesvědčivé.
Řada těchto technických detailů jsou inovace, které pocházejí z konstrukčních a výrobních podniků Kränzle v Illertissenu (Bavorsko).

Špičková kvalita je nekompromisní a jasně formulovaný požadavek značky, ať už ve výběru speciálních kovaných mosazí pro hlavy vysokotlakých čerpadel nebo keramických vrstev na pístech čerpadel. Podnik a výrobní rešení rozvíjí firma Kränzle neustále na základě takových hodnot, jakými jsou kvalita, flexibilita a inovace. Společnost Kränzle byla založena v roce 1974 a postupně se stala světovým vizionářem v oblasti kvality čisticích strojů.

Z nejvyšší kvality Made in Germany, suverénního čisticího výkonu a mimořádně dlouhé životnosti profitují ve výsledku uživatelé.

vysokotlaký čistič Kränzle HD 122
vysokotlaký čistič Kränzle HD 122
Parametry vysokotlakých čističů Kränzle HD

Navigace

Další informace a ceny studenovodních vysokotlakých čističů naleznete ZDE.

S výběrem vhodného vysokotlakého čističe Vám rádi pomůžeme.

Volejte kdykoliv tel. 603 165 979.